مزایای خرید اینترنتی میوه و سبزیجات

یکی از مواردی با گذشت زمان در جوامع بشری رخ می‌دهد، تغییر سبک زندگی و عادات مردم است. به عنوان مثال در گذشته مردم برخی از مواد غذایی مورد نیاز خود را از منابع خودشان تامین میکردند و خانواده‌ها بخشی از سبزیجات و یا منابع پروتئینی‌شان را خود تولید می‌نمودند. ولی با گذشت زمان و تغییراتی که در سبک زندگی پدید آمد، این سبک به فراموشی سپرده‌شد و مردم اجناس مورد نیازشان را از بازار خریداری کردند. این روش امروزه نیز رواج دارد اما نقش آن روز به روز در حال کمتر شدن است. امروزه فروشگاه‌های اینترنتی متنوع، بخش بزرگی از نیاز‌های مردم را در بسیاری از زمینه‌ها برطرف می‌نمایند. ترافیک شهر، دور بودن مسیر‌هایی که باید برای هر خرید طی شود و نیز زمان بسیاری که باید برای خرید طی شود از جمله عوامل رواج خرید اینترنتی می‌باشد. اما یکی از زمینه‌های بسیار مهمی که نبود آن بسیار حس می‌شود، ساز و کارهایی است که نیازهای روزانه مردم را برطرف نمایند، مانند خرید میوه و سبزیجات. این دقیقا همان جایی است که آذوقه به کمک شما می‌آید.

 

خرید میوه در کلان‌شهرها

در شهر‌های پر جمعیتی مانند تهران، خرید ساده‌ترین مواردی که در طول روز به آن نیاز دارید نیز گاهی مشکل ساز و وقت‌گیر می‌شود، مانند خرید میوه. این در صورتی است که بتوانید جنس تازه، مرغوب و با کیفیت خریداری کنید. یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید میوه و سبزیجات رخ می‌دهد، مشاهده قیمت‌های متنوعی است که حتی در بازارهای تره‌بار مختلف نیز گاها اختلافات بسیاری دارند، این امر در مورد کیفیت محصولات نیز اتفاق می‌افتد. از معضلات دیگری که بسیاری از خانواده‌ها با آن مواجه هستند این مورد است که برای خرید بسیاری از محصولات کشاورزی مانند میوه و سبزیجات، بهترین زمان صبح‌ها است که با توجه به این مساله که تعداد زیادی از خانواده‌ها در این زمان بر سر مشاغل خود حضور دارند، امکان خرید این موارد برای بسیاری ممکن نیست.

اما مساله‌ای که شاید کمتر کسی به آن توجه کند، وجود دلالان بسیاری است که علاوه بر بالابردن قیمت تمام شده محصولات کشاورزی، باعث می‌شوند سودی که نصیب کشاورزان می‌شود نیز بسیار ناچیز باشد. همه این موارد را با توجه به این مورد در نظر بگیرید که این افراد هیچ ارزش افزوده‌ای ایجاد نکرده، و تنها جیب خود را از پول پر میکنند و کشاورز را هر روز ضعیف‌تر!

مزایای خرید اینترنتی میوه و سبزیجات -1

 

خرید آنلاین میوه

آذوقه با فراهم آوردن امکان خرید اینترنتی میوه و سبزیجات، سعی در کوتاه نمودن فاصله میان کشاورزان و مردم دارد؛ به این صورت که بسیاری از موارد ارائه‌شده توسط آذوقه، بطور مستقیم و بدون وجود واسطه از کشاورزان تهیه می‌گردند. این امر سودی که نصیب کشاورزان می‌شود را بالاتر برده و قیمت تمام شده را برای مصرف‌کننده نیز به حداقل ممکن می‌رساند. علاوه بر این، بدون اینکه نیاز به صرف وقت زمان زیاد داشته باشید میتوانید به آسانی میوه و سبزیجات خود را خریداری کرده و در هر مکانی که بخواهید، در زمان دلخواه خود تحویل بگیرید. به این صورت دیگر نیاز به صرف ساعت‌ها از روز خود برای تهیه میوه و سبزیجات و ماندن در ترافیک نخواهید داشت. علاوه بر این موارد، کیفیت محصولاتی که به دست شما می‌رسد مرغوب‌ترین کیفیت ممکن در بازار خواهد بود، زیرا تمامی محصولات دست‌چین شده و با بالاترین استاندارد ارائه می‌شوند. همه این موارد را با روش سنتی خرید میوه و سبزیجات مقایسه کنید که باید قبل و یا بعد از ساعات کاری خود زمان زیادی را صرف رفت و آمد، گشتن به دنبال جنس با کیفیت و خرید نمایید. تازه این در حالتی است که بتوانید محصول مناسب را پیدا کنید. در حالی که با خرید اینترنتی میوه و سبزیجات، با صرف کمترین انرژی ممکن که آن هم شامل برداشتن گوشی خود و مراجعه به سایت آذوقه و یا تماس با شماره تلفن ما است، میوه و سبزیجات خود را به‌صورت اینترنتی، با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کرده، در زمان دلخواه درب منزل خود در بسته‌بندی‌های شیک دریافت نمایید. ضمن اینکه ارسال کالاهای خریداری شده کاملا رایگان می‌باشد. علاوه بر این اگر از کیفیت محصولات دریافتی رضایت کافی ندارید تا یک ساعت پس از تحویل کالا برای شما تعویض شده یا پس گرفته می‌شود و وجه دریافتی بازگزدانده می‌گردد.

دیدگاهی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart